Born To Fight

Forum Gildii

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-09-10 16:05:24

Stealthy

Administrator

Zarejestrowany: 2012-09-10
Posty: 19
Punktów :   

Ważny od 12.09.2012

1. Gildia BTF to gildia PVE wszystkie rozgrywki PVP są drugoplanowe.
2. Zakazuje się spamowania  na /g
3. Podczas raidu wszyscy uczestnicy muszą być na TS
4. Podczas bicia bossa  i rozdawaniu lootu na TS panuje cisza, odzywa się tylko lider , ewentualnie osoby które maja do powiedzenia coś ważnego i mądrego.
5. Podczas rozdawania lootu zakazuje się spamowania na chacie ( wklejania recounta itp itd)
6. Każdy uczestnik raidu ma obowiązek znać taktyki na danego bossa ( chociaż w teorii)
7. Zabrania się afczenia na raidzie.
8. Jeżeli masz za wysoki ping( co wiąże się z tym ze możesz z wipowac raid ) twoim obowiązkiem jest poinformowanie o tym lidera raidu.
9. Każdy uczestnik ma być przygotowany do raidu przed jego rozpoczęciem.
10. Zabrania sie raidowania z PL przed raidem gildiowym chyba, ze wiesz na 100% ze nie będzie Cie na nim.
11. Kazdy członek ma obowiązek do wpłacania składek ustalonych przez lidera.
12. Kazdy członek powinien poinformować , ze nie będzie go na raidzie.


Rangi:

Pleb - ranga krana
Alt - wiadomo
Recrut - ranga przyznawana osobie "nowej", okres próbny , najczęściej do pierwszego raidu
Member - pełnoprawny członek gildii
Champion - ranga która ma pierwszeństwo do slota na raidzie, zaufana osoba, taka która jest prawie zawsze, solidna, punktualna
Officer - osoba wyznaczona przez lidera do pomocy przy gildii.
Presbyter - zastępca lidera, prowadzi tez raidy i rozdaje dkp pod nieobecność lidera
Lider  - alfa i omega

rangi od Championa i wyżej maja przywilej zwrotu 50 % wydanego DKP na raidzie, jednak tylko gdy ilość wydanego DKP przekracza 100










System DKP

System DKP polega na licytacji itemow za ptk , które dostajemy za zabicie bossa.

Licytacja wygląda następująco, za pomocą addonu wklejany jest item na chat , minimalna stawka to tyle dkp ile dostałeś za bossa z którego wyleciał item i podbijamy o tyle dkp ile dostałeś za bossa.

Przykład:
Za 1 bossa na ToCu dostałeś 10 DKP, licytacja rozpoczyna się od 10 i podbijamy co 10.

Leca Buty, zostały wklejone na chat.
ja: 10
ty:20
ja: 30
ty: 40

same liczby.

Ilość DKP można sprawdzić poprzez napisanie do lidera raidu lub osoby która ma addon DKP ( w naszym przypadku są to tez Presbyterowie)
?dkp

lub w officer notkach.

DKP a bossy.

Na dzień dzisiejszy DKP rozdawane będzie tylko za ToC w wersji 25 (HC i Normal)


25 Normal -  5 DKP za bossa
25 HC - 10 DKP za bossa + 10 DKP (jeżeli insanity)


Ja nadal czuje dumę, wiesz dlaczego?
Doszedłem tutaj sam nie dałeś mi niczego !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.my-fantasy-online.pun.pl www.destiny-guild.pun.pl www.slayersfans.pun.pl www.talesofpirates.pun.pl www.klanajemnicy.pun.pl